Чому Uber відмовився від євроблях

Головне

Найбільший в світі таксі-сервіс для спільних поїздок намір повністю відмовитися від співпраці з власниками автомобілів з європейської реєстрацією.

Каршерінговая платформа Uber сподівається з часом повністю вивести з експлуатації в Україні автомобілі з європейської реєстрацією. Але коли це станеться, в компанії не уточнили.

Глава з розвитку Uber в країнах Центральної та Східної Європи Георгій Соколянський, розповів, що в Україні платформа припинила набір водіїв з євробляхами. А старі машини з європейської реєстрацією поступово будуть виводитися з експлуатації.

«Ми не бачимо сенсу брати нові автомобілі на єврономерах», - заявив він.

Представник компанії не назвав конкретних термінів, зазначивши лише, що «платформа є відображенням ситуації, що склалася в країні». За його словами, зростає число випадків розмитнення автомобілів зазначеної категорії. Відповідно буде зменшуватися питома вага евроблях і на платформі Uber.

Георгій Соколянський підкреслив, що поступова відмова українського представництва компанії від автомобілів з  європейською реєстрацією не вплинув на цінову політику сервісу. Як і раніше, вона залежить від декількох факторів. Це - ціна для пасажирів, якість автомобіля і швидкість його подачі.