Чиновник Укроборонпрому придбав маєток за 8 мільйонів при зарплаті в 25 тисяч гривень

Головне

Заступник директора держпідприємства Укрспецекспорт, що входить до складу концерну Укроборонпром, Павло Старинець володіє будинком вартістю 8 млн гривень і авто за 1,5 млн гривень.

Про це йдеться в розслідуванні журналістів Bihus.info

У матеріалі наголошується, що нерухомість Павла Старинця в селі Музичі, яку експерти назвали "ексклюзивною" через її розташування, була придбана держслужбовцем в 2014 році. Тоді його середня зарплата становила 25,6 тисяч гривень на місяць, а в 2013 році - всього 20 тисяч гривень.

Площа будинку складає 630 квадратних метрів, на території також розташовані басейн, гостьовий будинок і будинок охорони. Як відзначили запрошені журналістами експерти, вартість обслуговування такого маєтку може сягати до $5 тисяч щомісяця.

Розслідувачі з'ясували, що маєток оформлено на матір-пенсіонерку Старинця, яка працювала в Національному банку України, а зараз отримує пенсію в 150 тисяч гривень. Журналістам вдалося з нею зв'язатися - жінка зазначила, що раніше її чоловік мав власний бізнес з будівництва загород для сільхозптахів.

У декларації заступника голови Укрспецекспорту вказано володіння автомобілем Honda CR-V 2008, однак згідно з твердженнями розслідувачів, в користуванні його сім'ї також знаходиться авто Land Rover Sport орієнтовною вартістю 1,5 мільйона гривень - воно зареєстроване на іншу особу. Автомобілем такої ж марки володіє і цивільна дружина Павла Старинця.

Також розслідувачі пов'язують держслужбовця з рибним рестораном Fisher, куди щодня їздить Старинець - за інформацією Bihus.info, власник закладу Сергій Коваленко є племінником героя розслідування і в даний час шукає роботу за 20 тисяч гривень.

Журналісти також зазначили, що Старинець користується службовою Toyota Highlander вартістю 1,6 мільйона гривень з ексклюзивними номерами 7878 - номерні знаки автомобілів, що належать топ-чиновнику Укроборонпрому, відрізняються на одну цифру.

Заступник голови Укрспецекспорту не прокоментував розслідування журналістів.