Кличко заявив про збільшення штрафів за незаконну парковку

Головне

Віталій Кличко розповів про те, як буде боротися з незаконними парковками в столиці. Про це він заявив на прес-конференції компанії Uber у вівторок, 14 травня.

За словами Кличка, незаконно паркуватися в центрі Києва стане дуже дорого. Він зазначив, що така практика є в усіх європейських столицях і великих містах. Мер заявив, що посилення контролю за паркуванням також включає в себе роботу інспекторів, які вже пройшли всі стадії підготовки.

На даний момент, в тестовому режимі, неправильно припаркованих водіїв просто попереджають про порушення. Проте наступним кроком буде штраф і евакуація авто. Місто буде пропонувати альтернативу замість особистого транспортного засобу.

"У цьому напрямку ми будемо пропонувати доступний сервіс: зараз будуємо нові велодоріжки, пропонуємо альтернативи. Але єдиний метод розвантажити центр міста від автомобілів - зробити парковку авто в центрі міста набагато дорожче. Зараз будуємо перехоплюючі паркінги, щоб можна було залишати авто на в'їзді в місто і користуватися громадським транспортом для пересування по місту ", - підкреслив Кличко.

Відзначимо, наскільки підвищаться штрафи за порушення правил паркування - невідомо.