"Київстар" спільно з Нацполіцією запустить сервіс смс-оповіщення про зникнення дітей в Одесі

Рекомендовані
Головне

Оператор мобільного зв'язку, компанія "Київстар", спільно з Одеським управлінням Національної поліції України запустили спільний соціальний проект "Пошук дітей" в Одесі, зазначається в повідомленні оператора. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Сервіс, який працює на базі смс-повідомлень, допомагає правоохоронним органам України використовувати можливості мобільної мережі" Київстар "для оперативного оповіщення про зникнення дітей. Повідомлення отримають абоненти, які перебували поруч із місцем зникнення дитини, - це можуть бути як жителі міста, так та інших регіонів, які відвідували Одесу в цей період", - йдеться в тексті повідомлення.

З другого по сьоме червня "Київстар" проведе смс-сповіщення про запуск сервісу, який активується у абонентів автоматично і безкоштовно. За бажання, абоненти можуть самостійно відключитися від отримання таких смс.

Сама ж ініціатива почне працювати з 15 червня.

Я дуже радий, що з мого поста в Facebook в 2016 році виникла така важлива ініціатива - "Пошук дітей". І що вона довела свою ефективність: за дев'ять місяців роботи сервісу в Києві було зроблено 45 смс-розсилок і всіх дітей знайшли. Тепер "Пошук дітей" працюватиме і в Одесі", - заявив президент "Київстару", СЕО Бізнес Одиниці Євразія компанії VEON Петр Чернишов.

Смс-повідомлення про пошук міститиме інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку з більш детальною інформацією та фотографією, а також контакти поліції, куди можуть звертатися потенційні свідки, які хочуть допомогти в пошуку

Як повідомлялося, в серпні 2017 року Національна поліція України та оператор мобільного зв'язку "Київстар" підписали меморандум про співпрацю в пошуку зниклих безвісти дітей.