Міністерство інфраструктури створило монопольну корупційну схему

Головне

Антимонопольний комітет України розпочав провадження проти Міністерства інфраструктури України у зв’язку з суттєвим порушенням вимог законодавства у сфері обов’язкового технічного контролю транспортних засобів. 

За інформацією, що надійшла до нашої редакції, представники Міністерства блокують діяльність центрів обов’язкового технічного контролю  та фактично знищують ті чи інші документи, що надійшли до міністерства від центрів ОТК. Як нам повідомив представник одного з підприємств, якому було відмовлено в наданні акредитації, частину його документів було витягнуто з пакету документів, що був переданий до Міністерства. Відповідно було отримано відмову на проходження акредитації від Міністерства. 

За нашою інформацією, один з чиновників Мінінфраструктури вибудовує корупційну схему через підприємства, які дотичні до нього через тих чи інших осіб. Ці підприємства пропонують не акредитованим центрам працювати під їх документами та сплачувати половину прибутку до загальної «скарбнички». 

Як повідомляє kievvlast.com.ua зараз на теренах Київщини кожного дня збільшується кількість транспортних засобів, що перевозять пасажирів, які не пройшли обов’язковий технічний контроль. За інформацією від експертів понад 2000 транспортних засобів виконують перевезення без здійсненого ОТК.