На ЗАЗі починають виробництво корейських тракторів

Головне

Про це розповів посол Республіки Південна Корея в Україні Лі Янг-Гу.

Як розповів Лі Янг-Гу в інтерв'ю виданню delo.ua, в минулому році корейський виробник агротехніки запустив процес складання своєї продукції на базі Запорізького автомобілебудівного заводу. І якщо співпраця виявиться успішним, то обороти співпраці в майбутньому будуть значно збільшені.

Нагадаємо, як уже повідомляла AgroPravda.com, за словами голови правління ЗАТ ЗАЗ Миколи Євдокименка, на ЗАЗі планували в 2018 році розпочати складання корейських тракторів бренду LS (це новий бренд відомого в Південній Кореї підрозділу LG Heavy).

На початковому етапі - це великовузлове SKD-складання тракторів, потім в планах - наблизитися до промислової CKD-складання.

Відзначимо, ЗАЗ вже має багатий досвід по роботі з корейськими виробниками (згадаємо хоча б Daewoo Lanos, що збираються на ЗАЗі), так що з переорієнтацією частини виробництва складнощів не очікується. А в сільськогосподарському машинобудуванні ЗАЗ має більш ніж 150-річну історію.

Взагалі, Корея і Україна планують розширити співпрацю в напрямках зрошення, зеленого виробництва, впровадження високих технологій, вже є початковим етапом зі співробітництва з виробниками сільськогосподарського устаткування.