П'ять лідерів продажу на ринку нових легкових автомобілів в Україні

Головне

У перші три місяці в Україні зареєстрували 18,3 тис. нових легковиків.

"Найбільшим регіональним ринком в Україні традиційно залишається місто Київ, прописку в якому за підсумками перших трьох місяців 2019 року одержала третина реалізованих в країні нових легкових машин", - повідомляє Асоціація автовиробників України "Укравтопром".

Друге місце посіла Дніпропетровська область - 7,2% ринку нових легкових автомобілів. На третьому місці розташувалася Київська область - 7% автомобілів. Четверте і п'яту сходинку зайняли Харківська - 6,9% і Одеська - 6% області відповідно.

Щодо найпопулярніших автомобілів, то одним із них є KIA Sportage. Він переміг одразу в десяти областях: Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Рівненській, Харківській і Херсонській.

"RENAULT Duster також очолив рейтинги десяти областей: Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської", - говорять в "Укравтопромі".

У Тернопільській і Чернівецькій області найпопулярнішим став японський кросовер TOYOTA RAV-4. У столиці України - французький RENAULT Logan.

Бестселером національного ринку за перші три місяці цього року став кросовер KIA Sportage. Його обрали 1169 покупців. Друге місце посів ще один компактний позашляховик – RENAULT Duster - 1151 реєстрація за три місяці. Третій - TOYOTA RAV-4 з результатом 793 автомобілів.

теги :