Суд виніс вердикт Сватам: “програли справу”

Головне

Винесений вердикт у справі про заборону телесеріалу “Свати” в Україні. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому прес-службою Шостого апеляційного адміністративного суду.

Зокрема, судді київського суду розглядали апеляцію у справі про заборону “Сватів” в Україні, яку подавали Держкіно та СБУ.

Так, колегія шостого апеляційного адміністративного суду вчора, 15 травня, відхилила апеляцію СБУ і Держкіно, яка рішення Окружного адмінсуду Києва у справі про серіал “Свати”.

Відповідно, апеляційні скарги залишені без будь-якого задоволення, а рішення суду нижчої інстанції, яке передбачає скасування заборони на в’їзд в Україну російського актора Федора Добронравова і ретрансляцію деяких його фільмів, – без змін.

Держкіно і СБУ намагалися юридично оскаржити дане рішення, однак, як ми бачимо, програли цю справу в апеляційній інстанції.

Як повідомлялося раніше, ситуація навколо скасування заборони на в’їзд в Україну зірки «Сватів» Федора Добронравова набирає обертів. У суспільстві викликало резонанс рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо скасування заборони Служби безпеки України і в’їзду в країну російського актора Федора Добронравова,.

Крім того суд визнав незаконним рішення українського Мінкультури внести зірку “сватів” до списку осіб, які нібито несуть загрозу національно безпеці України. Сам Добронравов неохоче дав короткий коментар журналістам:

“Нічого не можу прокоментувати, я і не збирався (в Україну), виключили мене або не виключили, не знаю».

Джерело:  Politeka