Супрун: дітям з кашлем і температурою можна ходити в школу

Головне

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що дітям з кашлем, нежиттю і температурою можна відвідувати школу.

"За рекомендаціями Американської академії педіатрії, нежить або кашель, який триває після перенесеної хвороби, не є перешкодою для відвідування садка або школи", - написала У.Супрун на своїй сторінці в Фейсбук.

Вона зазначила, що дитина може відвідувати школу за умови, що його оглянув лікар і дозволив піти до навчального закладу, якщо температура сама по собі без прийому лікарських препаратів нижче 38 градусів, якщо дитина активна і добре себе почуває.

"Винятки становлять періоди епідемії грипу. У такий час кашель, нежить, або хворе горло - вагома причина залишити дитину вдома", - зазначила в.о. міністра.

За словами У.Супрун, дитина може бути заразним протягом двох тижнів після перенесеної простуди, незалежно від того, чи є у нього нежить або кашель.

У.Супрун розповіла, що дітей не слід відпускати в садок або в школу в таких випадках, коли через хворобу дитина не може брати участь у всіх заняттях, при гострій фазі інфекційного захворювання, коли температура більш 38 і респіраторні симптоми, якщо дитина виглядає хворим (плач, утруднене дихання чи швидко розповсюджується висипання).

"Збираючи дитину в дитячий сад або школу - будьте уважні. Якщо не впевнені, що дитина здорова - краще проконсультуватися з лікарем і керуватися його рекомендаціями", - підкреслила вона.