Тільки 8% українців отримують зарплати вище 16 тисяч гривень

Головне

Половина українців не оформлені офіційно. А своїм заробітком повністю задоволені тільки 10%, в той час як кожна друга компанія вважає, що забезпечує кадри ринковими зарплатами.

Чого очікують здобувачі від роботи, і що пропонують роботодавці, розбирався UBR.ua проаналізувавши результати опитування OLX.

Один з нагальних питань для сучасного українського роботодавця — як знайти і утримати цінні кадри. Згідно з дослідженням аналітиків OLX Робота, більше половини підприємств постійно шукають нових співробітників, і ще 20% роблять це раз на півроку. Результати показали, що пропонують компанії на ринку сьогодні і чого насправді хотілося б претендентам.

В опитуванні OLX серед претендентів взяло участь понад 5 тисяч осіб, серед яких 54% чоловіків і 46% жінок. Основну аудиторію склали молоді люди віком 18-24 роки, які проживають у містах, переважно у Київській та Дніпропетровській областях.

2 з 3 респондентів порахували свої умови праці негідними. І на це є ряд причин. Самою животрепетною проблемою для 70% українців виявився низький рівень зарплат. Майже стільки ж вважають свою зарплату відверто нудною. Питання відпочинку виявилося не менш важливим: 2 з 3 осіб не мають оплачуваної відпустки і лікарняних. У той же час більше половини населення стурбовані тим, що не працевлаштовані офіційно і мають ненормований графік.

Згідно з результатами, тільки 10% людей повністю задоволені оплатою своєї праці. Майже третина респондентів отримує мінімальну зарплату — до 4 000 грн. Ще третина — 4000-7000 грн. Середнім заробітком і трохи вище винагороджують за роботу 20% українців. І тільки 8% людей щомісяця бачать у своєму гаманці більше 16 000 грн. На сьогоднішній день рівень зарплати є основною причиною звільнення серед українців. Кожен четвертий житель абсолютно незадоволений оплатою. А 80% людей вважають це основним пунктом при виборі роботи.

Крім високих зарплат, співробітники очікують від роботодавця додаткові бонуси — виплати премій, медичну страховку, оплачуване харчування, курси підвищення кваліфікації.

Очікування українських працівників виправдовуються далеко не у всіх випадках. І якщо бажану премію, на думку претендентів, видає кожна третя компанія, ТО медичну страховку і харчування забезпечує менше 10% роботодавців. Стільки ж готові запропонувати співробітникам навчальні курси.

Серед інших «плюшок» оплачуваний транспорт — 10%, знижки на путівки — 6% і надання житла — 4%. Найрідкіснішим бонусом став абонемент в спортзал.

Однак думки претендентів і роботодавців розходяться. 74% компаній стверджують, що все — таки виплачують премії, 20% - що забезпечують оплату транспорту і курси з підвищення кваліфікації. В інших питаннях погляди обох сторін сходяться.

Результати опитування OLX серед роботодавців показали, на винагороду за працю у компаній своє бачення. Половина опитаних вважає, що видає ринкові зарплати, 45% — вище середнього і високий. Незважаючи на те, що кожен третій претендент отримує менше середнього, тільки 5% роботодавців визнають, що їх зарплати низькі.

Для утримання фахівців роботодавці готові вживати заходів. Переважна більшість, 76% компаній, вважають, що найефективніший Захід-виплата премій, в той час як 74% сказали, що вже їх видають.