У Києві відкриється перший в Україні кінотеатр, адаптований для людей з інвалідністю

Головне

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» спільно з платформою просвітницьких проектів з питань аутизму Happy Today запускають інклюзивний проект на базі нового кінотеатру в ТРЦ River Mall.

Проект отримав назву «Планета різних».

Він допоможе підняти рівень соціалізації людей з фізичною та ментальною інвалідністю в Україні та навчити всіх глядачів мережі спілкуванню з різними людьми.

Що буде доступно

У новому кінотеатрі буде перша у країні ресурсна кімната в неспеціалізованому закладі. Це простір, спеціально побудований для потреб глядачів з аутизмом, де вони зможуть перебувати при емоційних сплесках.

Увесь персонал пройде тренінги по роботі з усіма типами інвалідності.

«Наша мета — просвітницька робота серед всіх глядачів мережі кінотеатрів Планета Кіно, а це близько 4 млн контактів на рік», — розповідають у Планеті Кіно.

Подальші плани

Спільно з організацією Доступно.ua кінотеатр пройшов контроль за 22 додатковими пунктами зміни інфраструктури та буде максимально відповідати потребам людей з фізичними інвалідностями. У залах будуть спеціальні місця, особлива навігація, покращені туалетні і пеленальні кабінки.

Пізніше планується проведення заходів з підтримки організацій і співтовариств, щоб привернути увагу до проблеми інклюзивності в українському розважальному сегменті.

Майбутнє розташування: ТРЦ River Mall, Дніпровська набережна, 10. Торговий центр River Mall запланований до відкриття на кінець квітня.

Джерело