У школах і дитсадках Полтави роздавали новорічні подарунки з агітаційними календариками

Головне

Невідомі розповсюджували у дитсадках і школах Полтави новорічні подарунки, у яких були агітаційні календарі з символікою політичної партії та фотографіями депутатів Полтавської міської ради. Про це повідомили у Департаменті превентивної діяльності Нацполіції у відповідь на запит журналіста УНН.

Так, слідчий відділ Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкрите 17 січня 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 160 КК України – підкуп виборця, учасника референдуму.

"…за фактом розповсюдження невстановленими особами у комунальних закладах дошкільної освіти та школах м. Полтави новорічних подарунків, у яких знаходилися агітаційні календарі із символікою політичної партії та фотографіями депутатів Полтавської міської ради", - проінформували у департаменті.

У ході досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні нікого в порядку статті 208 КПК України не затримували, а також нікому не повідомляли про підозру.

Джерело: УНН