Україна суттєво розширила список заборонених російських книг

Головне

Держкомтелерадіо оприлюднив список забороненої російської літератури, в яку додав ще п’ять книг.

«Держкомтелерадіо відмовило ТОВ “Якаб Трейд” у видачі дозволів на ввезення з території держави-агресора п’яти книжок, в яких присутні ознаки пропаганди держави-агресора», — йдеться в повідомленні.

Ознаки пропаганди держави-агресора знайдені в наступних російських книгах: «Альпіна Паблішер», «Добра книжка», «Конюшина-Медіа-Груп» і «Манн, Іванов і Фербер».

Також Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення заборонила ввезення російськомовних перекладів книг Френсіса Реймонда «Історія бізнесу. День за днем» і Джолайн Годфрі “Як навчити дитину спілкуватися з грошима”, так як при оформленні використовувалася символіка держави-агресора.

Під заборону потрапила і дитяча книга Євгенії Попової і Лілу Рамі «Знайди і покажи. Ким я стану?». У ній присутні зображення і популяризація російських силових структур та військових професій. А в книгах Максима Дорофєєва «Джедайские техніки», які навчають креативному і швидкому мисленню, використовуються символи комуністичної епохи. Подібні зображення використовує у своїй книзі «Бізнес — це психологія» Марія Мелія. Ці книги також заборонено ввозити.

На сьогоднішній день в перелік заборонених на території України книг включені 211 видань.