"Укрпошта" хоче замінити відділення в невеликих селах на машини

Головне

"Укрпошта" хоче замінити відділення в невеликих селах на машини і ввести мобільні відділення. Про це на прес-конференції заявив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Експеримент з впровадження мобільних відділень в Чернігівській області завершився перемогою, тому його збираються продовжити і залучити до експерименту інші області. За інформацією Смілянського, поштові відділення в селах, де проживає менше 2 тис. людей, завжди будуть збитковими.

"Я вважаю, що це єдиний спосіб повністю покрити територію України. Тому що поштові відділення в селах, в яких проживає менше 2 тисяч населення, завжди будуть збиткові. Тому, по-хорошому, цей проект повинен бути розширений на всю територію України", - сказав Ігор Смілянський.

Щоб повністю перекрити потреби, в Чернігівській області закупили 138 машин і з нуля набрали персонал. Вартість цього проекту склала близько 80 млн грн. Щоб продовжити проект з пересувних відділень, необхідні інвестиції, однак зараз їх немає. Смілянський стверджує, що один з міжнародних банків готовий видати кредит на суму 800 млн грн під низькі відсотки.

У пріоритеті на впровадження проекту поки залишаються Київська, Вінницька та Полтавська області.

теги :