WhatsApp відмовиться від шифрування

Рекомендовані
Головне

Як стало відомо, вже скоро месенджер WhatsApp відмовиться від наскрізного шифрування, в результаті чого листування всіх користувачів буде розшифровано, - повідомляється на сайті akket.com. Піти на такий крок керівництво месенджера змушене не по своїй волі, а на вимогу компанії Facebook, якій даний сервіс з недавніх пір належить в повній мірі.

Компанія Facebook є американською, тому їй доводиться взаємодіяти з владою США. Через збільшення кількості випадків тероризму та інших злочинів, силові відомства все частіше приходять до висновку, що зловмисники спілкуються через найбільш відомі месенджери, головним серед яких є WhatsApp. У зв'язку з цим були проведені переговори, про які Марк Цукерберг трохи розповів ще в ході свого публічного виступу в травні.

Очікується, що листування всіх користувачів буде розшифровано досить скоро, а саме - в 2019 році. Від наскрізного шифрування відмовляться на користь його особливої версії, при якій у співробітників силових відомств буде можливість читати повідомлення будь-кого, хто їх зацікавить. Як тільки з цим нововведенням все буде вирішено, компанія Facebook сповістить про це всіх користувачів і пояснить, чому на такий крок довелося піти. Головна мета - врятувати життя людей, які можуть стати жертвами терористів або людей, у яких проблеми з психікою.