ЄС готовий фінансово підтримати 2 інфраструктурні проекти в Україні

Економіка

Європейські інституції готові підтримати два інфраструктурні проекти у Призов’ї, йдеться у повідомленні на сайті Міністерства інфраструктури із посиланням на главу представництва ЄС в Україні Хюґа Мінгареллі.

Про це Мінгареллі повідомив під час зустрічі Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

Як зазначив Мінгареллі, – «європейські інституції готові підтримати два проекти: покращення залізничного сполучення Запоріжжя-Маріуполь та будівництво дороги сполученням Маріуполь-Миколаїв».

Наразі мова йде про розробку попереднього техніко-економічного обґрунтування обох проектів із залученням фінансування ЄІБ.

«Ми говоримо про Азов як про точку спротиву російській агресії на морі. Питання зміцнення безпеки Маріуполя і Бердянська – в полі особливої уваги Глави держави. Ми зі свого боку говоримо про розвиток інфраструктури цього регіону, як один із важливих проектів як з точки зору посилення безпеки, так і з огляду на стимулювання зростання економічного і соціокультурного розвитку регіону», – наголосив Омелян.

Також сторони обговорили виконання Україною Угоди про Асоціацію у розрізі схвалення законодавства у сфері транспорту та інфраструктури. Володимир Омелян повідомив, що ключові інфраструктурні законопроекти, які є частиною плану з виконання Угоди про і Асоціацію, знаходяться у Верховній Раді України і він очікує на їх схвалення парламентом.

 

теги :