Громадські активісти назвали "найдисциплінованіші" фракції Ради

Політика

У червні найбільш дисциплінованими фракціями щодо відвідування парламенту були "Народний фронт", "Радикальна партія Олега Ляшка", "Блок Петра Порошенка".

Про це повідомила громадянська мережа ОПОРА. Аналітики підрахували присутність під час голосувань кожної фракції парламенту.

- Найкращим цей показник у червні був у депутатів "Народного фронту" (89%), "Радикальної партії Олега Ляшка" (88%), "Блоку Петра Порошенка" (86%) та членів депутатської групи "Партія «Відродження" (85%)», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що більше ніж 75% присутності під час голосувань має у своєму активі фракція "Об'єднання "Самопоміч". Зі свого боку члени депутатської групи "Воля народу" були присутніми під час 73% голосувань, а представники "Опозиційного блоку" - під час 72%. Найменше участь в голосуваннях брали позафракційні парламентарі (65%) та депутати з ВО "Батьківщина" (55%).

Крім того, за даними ОПОРИ, у липні було 8 пленарних днів роботи парламенту, і 63 голосування у сесійній залі були результативними, тобто такими, що отримали щонайменше 226 голосів.