Шестеро кандидатів у президенти підписали меморандум про чесні вибори (Відео)

Рекомендовані
Політика

У четвер, 8 лютого, кандидати у президенти Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Олександр Шевченко та Віктор Бондар під час ефіру програми "Право на владу" підписали меморандум "За чесні вибори".

Меморандум містить перелік зобов’язань з боку кандидатів стосовно утримання від фальсифікації результатів виборів та домовленості щодо координації зусиль та спільних дій щодо захисту права громадян України на чесні вибори.

Кандидати у президенти закликають усіх політиків, суспільних лідерів, волонтерів та активних громадян України приєднатися до ініціативи "За чесні вибори".

"Ми закликаємо кожного громадянина України не дати втягнути себе у процес фальсифікації виборів, і повідомляти про усі факти і спроби фальсифікацій до координаційної ради, яка у найближчі дні буде створена нашими політичними силами. Ми також звертаємось до наших міжнародних партнерів із закликом допомогти захистити вільний вибір українського народу. Ми разом повинні зробити усе, щоб під ногами фальсифікаторів "горіла земля" як в Україні, так і за її межами. Щоб кожен фальсифікатор, від найбільш високопоставленого до рядового виконавця, був названий публічно і був справедливо покараний за співучасть у злочині", – зазначено у тексті документу.