Викрадення Гончаренка лише фарс, - Магда

Політика

Викрадення нардепа від «БПП» Олексія Гончаренка не правдоподібне, а, радше, нагадує фарс, метою якого є привернення уваги ЗМІ до своєї персони.

Таку точку зору висловив політолог Євген Магда, додавши, що Гончанерко претендує на оригінальність.

«Зникнення і щасливе виявлення нардепа БПП Олексія Гончаренко, незважаючи на драматичне підґрунтя, залишило відчуття фарсу. Справа не стільки в натягнутості версії про викрадення, скільки у звичному прагненні колишнього регіонала привертати до себе увагу з претензією на оригінальність», - пише політолог у своїй статті для видання «Главред».

Магда зазначає, що у цьому випадку віденська драма навколо екстрадиції Дмитра Фірташа, інтерес до якого виявляють представники США та Іспанії, не поступається за напруженням. 

Не доводиться сумніватися, що негативний для газового олігарха розвиток ситуації призведе до масштабних політичних та економічних наслідків для країни, оцінити які поки складно. 

Поки ж Україну продовжують бомбити планами стабілізації ситуації в нашій країні, розробленими без участі її керівництва. Таким став, зокрема, "план Артеменко", що закликає до виходу з Мінських домовленостей і проведення референдуму про оренду Криму Росією.

За свою активність раніше практично не помітний парламентарій поплатився підвищеною увагою з боку ГПУ і виключенням з фракції Радикальної партії, лідер якої Олег Ляшко дав зрозуміти, що не проти ситуативних альянсів з парламентською коаліцією. 

Верховна Рада вирішила зустрічати весну в розслабленому стані, навіть напередодні двотижневої паузи в пленарних засіданнях особливо не перевтомлюючись. Правда, можна сказати, що ккд законодавців трохи виріс: вони відмовилися відновлювати податкову міліцію, створили-таки умови для заочного процесу над Віктором Януковичем, поява якого в інформаційному просторі підтвердила, що він залишається на прив'язі у Кремля.

Слуги народу почали коригувати "закон Савченко", дія якого має поширюватися на осіб, які вчинили тяжкі злочини. Все це не вберегло депутатів-прогульників від неприємної характеристики їх дій з вуст спікера Андрія Парубія.

Надія Савченко, схоже, перебуває у творчій кризі, оскільки образ "чесної і прямолінійною жінки-воїна" не знаходить потрібного відгуку в суспільстві. Надія Вікторівна заявила про зняття з себе недоторканності, хоча в індивідуальному порядку і самостійно це зробити неможливо. Після цього в супроводі Володимира Рубана з "Офіцерського корпусу" Савченко вирушила в Донецьк, де навряд чи викликала прилив політичних симпатій. 

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що Гончаренко розповів про подробиці затримання його викрадачів.

Джерело: grushevskogo5.com