Україна покращила показники в рейтингу соціального розвитку

Світ

Україна трохи покращила свої позиції в рейтингу соціального розвитку. Про це свідчать дані американської неурядової організації Social Progress Imperative. Рейтинг створили на основі показників, що впливають на життя пересічних громадян.

Україна посіла 64 місце серед 120 країн світу й опинилась по сусідству з Кубою та Македонією, зберігши статус країни з соціальним розвитком “вище середнього”.

Експерти зазначають, що рівень ВВП України на душу населення зріс з 7,4 тисячі доларів у 2017 році до 7,6 тисячі доларів у 2018 році.

“Проривом” у соцрозвитку серед пострадянських країн стала Білорусь, яка посіла 46 місце, значно посиливши торішній результат.

Лідером рейтингу стала Норвегія з результатом в 90,26 бала з 100 можливих. Замикає рейтинг Центральноафриканська республіка. Однак на думку експертів, рівень соціального розвитку в країні активно покращується.

США стало однією з шести країн світу, яка показала рівень зниження соціального розвитку країни. Так рівень охорони здоров’я в країни можна порівняти з Еквадором, а середньої освіти – з Узбекистаном.