Тільки 8% українських працівників задоволені начальством

Життя

Чверть українців вважають свого начальника «слизьким типом». І стільки ж - хвалять керівника за комунікабельність і відкритість. До таких висновків прийшли аналітики rabota.ua, запитавши понад півтори тисячі українців, що вони думають про свого шефа.

З'ясувалося, що найчастіше підлеглі засуджують боса за те, що той не відстоює інтереси персоналу перед вищим керівництвом. Причому 68% не ризикнуть поправити його, навіть якщо той допустив відверту помилку або не має рації.

23% при цьому вважають начальника відповідальною людиною, яка не дасть в образу підопічного.18% називають його трудоголіком.11% впевнені, що без нього все на підвідомчій ділянці впаде.10% аніскільки не сумніваються, що крісло боса займає нероба, який за це отримує хорошу зарплату.

Лише 8,3% опитаних настільки задоволені начальством, що готові брати з нього приклад. Серед позитивних рис своїх керівників українці найчастіше називали, легкість спілкування, чуйність, готовність зважати на становище і інтелект. На четвертому місці опинилася справедлива строгість, а на п'ятому - вміння рахуватися з думкою підлеглих. Такі ж характеристики як почуття гумору, самокритичність і дбайливість виявилися на останніх місцях.

Що до негативних рис характеру, то найбільше підлеглих дратують всезнайки, ледарі, що пускають все на самоплив і перекладають свої завдання на підлеглих. Чи не до душі людям також гонорові начальники і скандалісти.