В Україні з’явиться новий телеканал

Рекомендовані
Життя
 
Інтернет-видання «Апостроф» розширює свій мультимедійний напрям і на базі ютуб-каналу запускає супутниковий телеканал «Апостроф TV». 23 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила видати каналу супутникову ліцензію.
Ліцензіатом Нацради стало ТОВ «Апостроф ТВ». Власники цієї компанії – голова правління Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук (90%) і шеф-редакторка інтернет-видання «Апостроф» Світлана Шереметьєва-Турчин (10%). Компанію очолює Євгенія Малиновська. 

Нацрада розглядала питання видачі ліцензії «Апостроф TV» на засіданні 18 квітня, але через відсутність кворуму не змогла завершити своє засідання та прийняти низку рішень (засідання затяглося, і його з незрозумілих для публіки причин залишили Валентин Коваль і Олександр Ільяшенко). Розгляд питань продовжили 23 квітня, але цього разу була відсутня Ольга Герасим’юк.

Світлана Шереметьєва розповіла членам Нацради, що «Апостроф» уже має свій ютуб-канал, але вирішив запустити повноцінний телеканал. Член Нацради Олег Черниш зауважив: щоб потрапити в мережі провайдерів, не обов’язково отримувати супутникову ліцензію, можна отримати ліцензію на кабельне мовлення через IP. Але пані Шереметьєва відповіла, що телеканал «Апостроф TV» хоче мовити і на супутнику, і співпрацювати з провайдерами, тож до витрат на доставку супутникового сигналу готовий.

23 квітня всі присутні члени Нацради одноголосно вирішили видати ТОВ «Апостроф ТВ» ліцензію на супутникове мовлення строком на 10 років. Голова Нацради Юрій Артеменко зауважив, що відсутність кворуму 18 квітня і продовження засідання 23 квітня не пов’язані з питанням телеканалу «Апостроф TV».

Джерело: Детектор медіа